Publikováno 17. 5. 2017

CELÝ DÍL VÝMĚNY: Boj o lepší život! V rozpadlém domě s 500 Kč na 10 dní!

Výměna manželek: Helena vs. Milada
Zdroj: Nova.cz

Jak si poradila temperamentní Helena, maminka čtyř dětí, v polních podmínkách bez tekoucí teplé vody? A jak zvládla mladá submisivní Milada šestičlennou rodinu s jasně nastavenými pravidly? Podívejte se na celý díl Výměny manželek!

Přehrát poslední díl

 

První rodina středeční Výměny žije v panelovém bytě 4+1 na brněnském sídlišti. Rodině velí energická Helena (42 let), která je nehtová designérka. Její manžel Dušan (47 let) pracuje jako motnážník. Mají čtyři děti – Michala (21), Nikolu (20), Jakuba (11) a Lukáše (11). V početné šestičlenné rodině panují harmonické vztahy.

Výměna manželek: Helena s rodinou - 1
Zdroj: Nova.cz

Druhá rodina žije ve skromných podmínkách pronajatého domku ve městě Vysoké Veselí na Jičínsku. Milada (26) je na mateřské dovolené, Mirek (49) je traktorista. Malé Vanesce, kterou má Milada z předchozího vztahu, jsou čtyři roky, spolu s Mirkem mají syna Lukáška, kterému je 15 měsíců.
Výměna manželek – Milada
Zdroj: TV Nova

V rodině Heleny panují přesně nastavená pravidla, rodina Milady je zase ráda, že tak tak vyžije s penězi. Jak si náhradní manželky poradí v nových bydlištích? Sledujte celý díl Výměny manželek!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Velký zvrat u Ladislava a Lenky! Drogově závislá dcera jim ještě více ztížila život

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Iveta se změnila, teď ji nepoznáte! A Petr má vážný problém! VIDEO

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.