Aktualizováno 22.3. 2017 21:39

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Natáčení jim zcela přeházelo hodnoty. Změny v rodině závisláka Aleše vám vyrazí dech

Zdroj: TV Nova

Ve středu jste měli možnost nahlédnout do rodiny, ve které trávil otec Aleš víc času u počítače než s dětmi. Jeho nezájem na ně měl špatný vliv. Nejstaršímu synovi dokonce procházelo kouření v dětském pokoji!

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek se objevila rodina z Chomutova, kterou tvoří Monika (42), její manžel Aleš (35), synové Jakub (15) a Aleš (8) a dcera Šárka (7). Na druhé straně se byli Marie (35), manžel Adam (31) a dcery Natálie (14) a Julie (3), kteří žijí v Čebíně.

 

V Chomutově naprosto vázla komunikace. Obyvatelé domácnosti spolu prostě nemluvili a každý si žil tak trochu po svém. Otec trávil veškerý čas u počítače a matka to jen naštvaně sledovala.
 

Nejvíce tím trpělo mladé osazenstvo rodiny, kterému vadilo, že si s nimi nikdo nehraje a připadají si sami. Nejstarší syn Jakub (15) využil nešťastnou situaci k tomu, aby kouřil cigarety v dětském pokoji. Na to mu ale brzy přišla nová náhradní matka, která našla hrníček plný nedopalků a spoustu popela. Nemohla uvěřit vlastním očím! Vždyť to byl ten samý pokoj, kde spali dva mladší sourozenci. Takže škodil nejenom vlastnímu zdraví ale i tomu bratra a sestry. Okamžitě kouření zatrhla a promluvila Jakubovi do duše. Ten se za své chování strašně styděl a už si znovu v místnosti nezapálil.


Po ukončení soutěže spolu rodina zase začala mluvit. Rodiče se začali dětem věnovat. Nakoupili jim hromadu oblečení a často je berou na výlet. Výměna jim změnila život k lepšímu a snad jim to vydrží.


Nové díly Výměny manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TĚŽKÁ ZÁVISLOST ve středeční Výměně: Jen co náhradní manželka a děti odejdou z bytu...

Z Výměny manželek: Ondřej a Lída otevřeně promluvili o dluzích! Co s nimi bude dál?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.