ANKETA: 9. série Výměny manželek je u konce: Který díl byl nejbizarnější? HLASUJTE!

Publikováno 12. 10. 2017
Výměna manželek, 9. série
Zdroj: Nova.cz

9. série oblíbené reality show Výměna manželek je u konce. O vyhrocené situace, urážky a spory rozhodně nebyla nouze. Který díl vám přišel nejbizarnější?

Přehrát poslední díl

Hned v prvním díle se představila nezapomenutelná milovnice hadů Jana, která žila se svou rodinou v Německu. Během natáčení se velmi sblížila se svým náhradním manželem Tomášem, a dokonce se spekulovalo i tom, že spolu něco měli. Po pobytu v náhradní rodině navíc přišla k osmi očím opilá, ze setkání se svým manželem byla nervózní, a tak si vzala prášek na uklidnění, který zapila becherovkou. Tato kombinace zřejmě udělala své, a tak nebyla o nadávky a fyzické výhružky nouze.

 

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 24
Zdroj: TV Nova

V dalším díle se představila teprve sedmnáctiletá Iva, která žije a vychovává dítě s o dost starším manželem Marianem. Mladičká Iva se o náhradní rodinu nedokázala postarat a obrovský konflikt to navíc vyvolalo závěrečných osm očí, na kterém byl Marian nazván pedofilem.

 

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 18
Zdroj: TV Nova

Drsný díl byl také s Vaškem, pedantem na úklid. Jeho manželka Kateřina, která se do Výměny přihlásila proto, že si připadala nedoceněná, ho dokonce nazvala drobkovým králem. Vaškovo pedantství na úklid poznala na vlastní kůži i Monika a už po pár dnech bylo toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

 

Výměna manželek
Zdroj: Nova.cz

Určitě si také vzpomínáte na konfliktní a žárlivou Petru, která se do Výměny přihlásila kvůli velkým vztahovým problémům. Už od prvního okamžiku si ale nesedla s náhradním manželem Jakubem, kterému kromě jiného vadilo, že Petra neumí vařit a ani úklid není její silnou stránkou. O vyhrocené situace a hádky plné sprostých slov tak nebyla nouze.

 

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 11
Zdroj: TV Nova

V posledním vyhroceném díle se zase ukázala nekompromisní a přísná Dáša, která o sobě dokonce prozradila, že je krkavčí matka a dávala to dost najevo. Za tvrdou výchovu se nestyděla, byla na ni pyšná.

Výměna_Dáša
Zdroj: Nova.cz


Anketa

Který díl z 9. série Výměny manželek byl nejbizarnější?

Hlasovalo 643 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz