Aktualizováno 25.3. 2015 22:00

MONIKA ŽÁČKOVÁ: Zvládne nepořádná manželka náročného manžela a mimino?

Dokáže se Monika, která údajně neumí ani vařit, postarat o miminko a manžela, který je zvyklý na své pohodlí a pečlivou manželku?

Přehrát celý díl

 

Monika Žáčková (30 let) s manželem  Petrem Žáčkem (32 let) vychovává 3 děti.  Jessicu (2 roky), dvojčata Melissu a Vanessu (5 let). Součástí rodiny je i Petrova maminka Vlaďka.

Rodina bydlí v bytě 3+kk na Jižním Městě v Praze. Soužití pražské rodiny je netypické. O chod domácnosti se stará hlavně tatínek a tchýně. „Chceme poznat, jak žije jiná rodina, aby manželka viděla. Je toho na mě už moc, to je pořád vaření, uklízení a pořád dokola,“ vysvětluje Petr. Jak to vidí babička Vlaďka? „Snacha nikdy nevařila, nikdy nic takového nedělala. Já se starám o děti a o domácnost.“ Soužití s babičkou ale přináší i své problémy. „Jsme vděční, že ji máme, ale všechno má své hranice. Ona žije s námi, ne my s ní,“ dodává Petr.

Podívejte se také na:
Z PREMIÉROVÉHO DÍLU: Nechutné! Na Janu čeká jen špína!


Co napsala Monika v manuálu své nástupkyni:

U nás doma je to trochu jinak, než bývá zvykem v jiných rodinách. Já – Petr jsme na mateřské dovolené s tím že chodíme i pracovat. Dále je u nás často moje maminka, která se nám stará o děti a o domácnost. Babička: Je to člověk, kterému vděčíme za vše a hlavně že nám pomáhá s dětmi v naší nepřítomnosti. Víme, že se na ni můžeme spolehnout i když občas k nějaké hádce ohledně výchovy dětí dojde. Naše babička velmi ráda hraje hry na PC – i když je to asi z důvodů že v Praze si za spoustu let nenašla žádné známe, se kterými by někam mohla jít a vypadnout z každodenního chaosu. Ráda pomůže a upřímně řekne svůj názor – nejdříve mě a pak třeba dotyčnému :) Pokud jsem doma tak výchova dětí a domácnost je na mě. Většinou vařím a mám na starost kasu. Děti do školky zatím nechodí až snad od září, tak celý denní program pro ně zajišťujeme mi. Máme tři holky Vanessku, Melissku 5 let (dvojčátka) a Jessicu 2 roky.


Celý tento díl sledujte ZDE.

 

Premiérové díly Výměny manželek si nenechte ujít každou středu od 20:20 na Nově.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODVYSÍLANÉ DÍLY VÝMĚNY MANŽELEK NA NOVA PLUS ZDE

Výměna manželek: NEJDRSNĚJŠÍ momenty a ukázky z NOVÝCH dílů!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.