Aktualizováno 25.3. 2015 22:02

JANA PUKLOVÁ: Ukočíruje přepečlivá zdravotní sestra chaotickou rodinu?

Zdravotní sestřička Jana vychovává jediné dítě a vše má u ní svůj řád. Zvládne ale chaotickou domácnost se třemi dětmi a tchýní za zády?

Přehrát celý díl

Reklama

 

První rodina žije v Bohutíně u Příbrami v rodinném domku se zahradou. Jana (30 let)  a Honza (32 let) jsou spolu teprve dva roky, veškeré dění se u nich doma točí kolem malého Honzíka (1 rok). Proč se tato šťastná rodina rozhodlu zkusit Výměnu manželek? „Vždycky mě lákalo zkusit si žít v jiné rodině. A taky bych chtěla, aby si Honza uvědomil, jakou má doma šikovnou ženskou. O malýho se stará skvěle, ale nic jiného už nestíhá,“ vysvětluje Jana. „Nic mě nehoní, když je nějaká práce, tak počká. Třeba jdu na motorku, pak už bohužel na to nádobí nezbude čas,“ dodává Jan.

Výměna manželek: Jana vs. náhradní tchýně
Zdroj: Nova.cz


Nepřehlédněte:
Z PREMIÉROVÉHO DÍLU: Nechutné! Na Janu čeká jen špína!

Co napsala Jana v manuálu své nástupkyni?

Přítel Honza – pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel, pracuje dle domluvených schůzek, tudíž má nepravidelnou pracovní dobu. Má hodně koníčků. Jedním z hlavních koníčků jsou naši psy, kterým se pravidelně věnuje. Další jeho koníček jsou bojové sporty (MMA - zápasy v kleci), také chodí pravidelně do posilovny. Tím, že sportuje, tak potřebuje pravidelnou teplou stravu a je na ni 2x denně zvyklý.

Syn Honzík – je mu 13 měsíců a je to neskutečně pohodový dítě. Je to náš miláček a pozor na Honzu je na něho hodně háklivý, co se péče týče.


Celý tento díl sledujte ZDE.


Podívejte se také na druhou rodinu:
MONIKA ŽÁČKOVÁ: Zvládne nepořádná manželka náročného manžela a mimino?

 

Premiérové díly si nenechte ujít každou středu od 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODVYSÍLANÉ DÍLY VÝMĚNY MANŽELEK ZDE

Výměna manželek: NEJDRSNĚJŠÍ momenty a ukázky z NOVÝCH dílů!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.