ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Vztahová idylka Veroniky a Květy i po 5 letech? Ani náhodou! Jak žijí lesby dnes?

Publikováno 14. 6. 2017
Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 9
Zdroj: nova.cz

Rodina se dvěma maminkami vychovávala v době účasti ve Výměně manželek celkem 4 dětí. Natáčení ale proběhlo pouze se dvěmi. Jak žijí po pěti letech Veronika se svou partnerkou Květou? Tohle jste nečekali!

Trochu netradiční dnešní díl Výměny manželek se natáčel přesně před pěti lety. Místo tatínka měla totiž rodina dvě maminky.
 

Veronika s Květou působily ve Výměně manželek jako velmi stabilní pár. Obě ženy si dokonale rozuměly a doplňovaly se. V době natáčení žila Verča se svou partnerkou Květou přes rok a půl, znaly se ale o poznání déle a pojilo je mnoho zásadních událostí...

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 5
Zdroj: nova.cz


S Veronikou se život totiž opravdu nemazlil. Ve 12 letech ji zemřela maminka, a tak se z ničeho nic ocitla v dětském domově, ze kterého se po nemálo průšvihách dostala až do výchovného ústavu. Pak už zbýval jen krůček, aby se spustil nekončící kolotoč. Verča začala koketovat s drogami, v 16 letech otěhotněla a občas se živila i jako společnice.

Právě ve výchovném ústavu si Veronika vyzkoušela první lesbický vztah, který trval dva roky. Poté, co z ústavu utekla, žila několik let s muži. Žádný z partnerů ji ale nedokázal dostat ze závislosti na drogách. Naopak v tom nakonec "jeli spolu", a závislost se tak ještě prohloubila.

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 6
Zdroj: nova.cz

Život zkrátka Veronice připravil mnoho nelehkých situací, a z tohoto bludného kruhu ji dostala právě Květa, se kterou se Veronika seznámila ještě v době, kdy byla závislá. S ní ještě před pěti lety, v době natáčení, tvořila pár. Společně také vychovávaly děti ze svých předchozích vztahů.
 

V dnešním díle jsme mohli vidět, že byla Verča i přes svůj mladý věk 27 let opravdu vzornou matkou. Za pouhých 10 dní dokázala ve své "nové rodině" naučit chodit na nočník i tříletého Tobiáše.


Podle našich informací se bohužel idylický vztah Květy a Veroniky po třech měsících od natáčení rozpadl
, tedy ještě dříve než vztah druhého páru z tohoto dílu Výměny Veroniky a jejího přítele Tondy. Po rozchodu s Květou se měla dokonce údajně na nějaký čas vrátit k prostituci.
 

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 7
Zdroj: nova.cz

I přes to se Veronika dokázala vzchopit a podle fotek na sociálních sítích dokonce přivedla na svět další dvě děti. Posledním přírůstkem je dcera Sofinka, kterou Veronika porodila loni v říjnu.
 

O tom, s kým Veronika žije žádné zprávy nemáme. Důležité ale je, že na fotkách vypadá opět šťastně.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ GALERIE: Jak dnes vypadají místa z filmu Copak je to za vojáka? Nepoznali byste je

ZPOVĚĎ Karla Kašáka: Z těžkého života v dětském domově před televizní obrazovky!

nova.cz/facebook Nova.cz