Aktualizováno 1.11. 2013 21:26

Rozchod ve Výměně! I takhle končí natáčení! Sledujte to NEJ z 10. dílu!

Desátý díl Výměny manželek nebyl rozhodně nijak idylický. Akční maminka Petra nebyla spokojená s nudou na vesnici a mladá Kristýna zase přehodnotila svůj vztah k příteli.

přehrát celou epizodu

Reklama

 
Málokdy se stává, že si manželka během Výměny uvědomí, že už se domů vlastně vrátit nechce. Tady se to ale stalo a po rozhovoru mezi osmi očima se Kristýna vydala ke svým rodičům, aby začala sama a od začátku. Co ji k tomu vedlo a co všechno se událo ve Výměně manželek? 

To zjistíte v sestřihu nejlepších momentů 10. dílu!


Musíte vidět: 
Vyrovnaná autíčka vs. chaos! Sledujte nej momenty 9. dílu Výměny manželek!
Smutná Výměna: I takhle bídně žijí české rodiny! Sledujte nej momenty 8. dílu!
Uplakaná Výměna: Tolik slz jste ještě neviděli! Sledujte to nej ze 7. dílu!
 

Nova.cz

Diskuze

28.2. | 15:03 Kartcha
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak dnešní výměna, to byl zážitek. Paní Lenka evidentně labilní, spíše by se měla zamyslet nad tím nepořádkem, který byl v dětském pokoji. Když vím, že tam přijede štáb natáčet, tak své větší děti připravím na to, že budou mít ve svém pokoji uklizeno. Chápu, že byla z komfortu v nové rodině mimo. ...
9.2. | 16:00 Tyna
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, nevíte náhodou někdo jaký díl se vysílal 7.2.2015 na nově? Byla to výměna té cirkusové rodiny. Nemohu to nikde na netu najít, aby jsme se na to mohli doma kouknout :/.. Kdyby někdo věděl co je to za řadu a za díl nebo kde se na to dá kouknout popřípadě to stáhnout byla bych moc ráda. ...
25.1. | 15:53 no comment
0
Náhlasit nevhodný komentář
No tak to je vazne sila, co predvedla ta cirkusacka rodina. Mit vedle sebe takovou carodejnici, ktera by mi takhle do vseho kafrala,velice rychle bych ji vytriskala z cele maringotky a uz by se ani neopovazila ukazat ani v jednom zaberu. Dat detem, vsechno co chcou a jeste souhlasit s jejich ...
15.11. | 20:35 maru
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč dávají reprízy a v programu uvádějí premiera ?!?! chápete to někdo ?
8.11. | 14:41 Martina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nicol, myslím si, že účinkující mají pravomoc to stopnout a stornovat to vysílání. Asi za nějakou pokutu, ale myslim, že to jde. Ta jedna vyměněná manželka prý skončila na psychiatrii, třeba to Nova stáhla sama. Taky by mě to zajímalo. Zkus Volejte Novu, pokud to ještě dávají. . .
7.11. | 18:55 Venca
0
Náhlasit nevhodný komentář
mystapista - j o je možné, že jsou tam překepy a pravopisné chyby. omlouvat se nebudu, ale tohle asi není přeci to co dělá člověka člověkem...nebo snad no? je člověk horší, když udělá pravopisnou chybu než ten kdo krásně píše, ale málo mu to myslí v jiných přípdech....super.....dík za info.
7.11. | 14:53 Nicol
0
Náhlasit nevhodný komentář
a stejně se prostě už nikdy nedozvíme, proč dávali původně ukázky na úplně jiný díl výměny manželek - a sice s pitbullem - a najednou odvisílali tento díl. PROČ PROČ PROOOOOČ??????????
7.11. | 09:39 mystapista
0
Náhlasit nevhodný komentář
Promiň Venco,ale když tak vehementně upozorňuješ na to,co se má kdo naučit a dělat,tak tobě by neškodilo zopakovat si pravidla českého pravopisu. Je to tak,vůbec nikdo nejsme dokonalým a kritika nám jde dobře :=) Omluvou nám budiž to,že tyto pořady si o ní přímo křičí :=).
6.11. | 22:18 Venca
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tohle je opravdu síla! Jak si někdo vůbec může dovolit soudit někoho, koho viděl pár minut a ještě v sestříhaném pořadu a přitom ho vůbec jinak nezná. Ať jde o jednu nebo druhou rodinu. Ať jsou dobří nebo špatní. Každý ze čtyř účastníků je dosplím člověkem a má snad svůj rozum. Takže nevidím ...
6.11. | 21:14 Luboš
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je to sranda tyhle výměny. Vždy se dobře pobavím. :-) Normální člověk by tam nešel. - ukazovat soukromí.